У ТНТУ змагались студенти коледжів, щоб показати свої знання, вміння та кмітливість

Цікавий профорієнтаційний захід відбувся 21 березня у читальній залі бібліотеки за сприяння керівництва університету та факультету інженерії машин, споруд та технологій, який організували кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, обладнання харчових технологій, інжинірингу машинобудівних технологій та автомобілів. Організатори запропонували студентам Тернопільського фахового коледжу, Зборівського фахового коледжу та Гусятинського фахового коледжу спеціальностей 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування та 274 Автомобільний транспорт взяти участь в олімпіаді з фахових дисциплін та брейн-рингу, темою якого була «Історія розвитку техніки».

До події долучилися близько ста учасників.

Привітали студентство перший проректор Олег Ляшук, декан факультету інженерії машин, споруд та технологій Роман Лещук та завідувач кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Володимир Крупа.

Кожен з учасників олімпіади отримав білет із завданнями різного рівня складності. Роботи шифрувались кодовим словом. Зважаючи на велику кількість тих, хто прийшов позмагатись за першість оргкомітетом та журі було прийнято рішення нагородити 16 студентів, а саме:

Дипломом І ступеня
  • Володимира Олійника, студента Тернопільського фахового коледжу
    Дипломами ІІ ступеня
  • Ярослава Алексевича, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Андрія Богуцького, студента Гусятинського фахового коледжу
  • Юрія Головацького, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Максима Андреїва, студента Гусятинського фахового коледжу
  • Романа Кушнірчука, студента Тернопільського фахового коледжу
    Дипломами ІІІ ступеня
  • Олександра Гулкевича, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Романа Собчука, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Ярослава Марчука, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Андрія Особу, студента Тернопільського фахового коледжу
  • Владислава Бохвана, студента Гусятинського фахового коледжу
  • Арсена Сарабуна, студента Гусятинського фахового коледжу
  • Віктора Кухаренка, студента Зборівського фахового коледжу
  • Богдана Соловія, студента Зборівського фахового коледжу
  • Богдана Перетятка, студента Зборівського фахового коледжу
  • Тараса Кибала, студента Тернопільського фахового коледжу

Приємно відзначити, що 70% учасників набрали більше 50% від максимальної кількості балів, що свідчить про високий рівень їх підготовки у коледжах.

У брейн-ринзі взяли участь 9 команд. Формат брейн-рингу — 3 півфінали по 3 команди і фінал. Найкращими у півфіналах стали команди: «Вкладиші» (Гусятинський фаховий коледж), «Титан «(Тернопільський фаховий коледж) та «Клос» (Тернопільський фаховий коледж). У фіналі перемогу здобули «Вкладиші» з Гусятина у складі:

• Дениса Шмирка (капітан)
  • Іллі Крумена
  • Івана Федоришина
  • Максима Петренка
  • Ігоря Дем’янова
  • Івана Осифа

Переможці брейн-рингу нагороджені грамотами і перехідним кубком декана факультету інженерії машин, споруд та технологій. За активну участь та проявлені знання журі відзначило членів й інших команд, які найкраще себе проявили:

• Павло Король
  • Назар Карпюк
  • Олександр Савка
  • Ярослав Тимець

Усім учасникам, окрім дипломів та грамот, також були вручені цінні сувеніри з емблемами університету.

Сподіваємось, що така подія стане щорічною традицією, а талановита молодь проявить свої знання, вміння та кмітливість уже в статусі студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Оргкомітет висловлює щиру подяку директорам, завідувачам відділень та викладачам Тернопільського, Гусятинського та Зборівського фахових коледжів, які залучили студентство до заходу.