ювілейних урочистостей з нагоди
50-ліття
Тернопільського національного університету імені Івана Пулюя

19 травня

• Подячне богослужіння у Катедральному Соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці (9-30, Майдан Волі)
  • Відкриття духовної каплички (11-00, двір головного корпусу ТНТУ, вул.Руська, 56
  • Відкриття музею університету (11-30, ауд.36 навчального корпусу №2, вул.Руська, 56)

20 травня

• Відкриття міжнародної науково-технічної конференції «Фундаментальні та прикладні проблеми сучасних технологій», присвяченої 50-річчю заснування ТНТУ та 165-річчю з дня народження Івана Пулюя. (10-00, актова зала ОМЦ «Політехнік», вул. Білогірська)

21 травня

• Урочисте засідання вченої ради університету (10-00, актова зала ОМЦ «Політехнік», вул. Білогірська)
  • Урочиста Академія (15-00, Тернопільський академічний драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка)