Україно-японський форум

1 жовтня 2010 року у нашому університеті відбувся перший у західному регіоні україно-японський форум. Який був організований Тернопільським національним технічним університетом ім. І. Пулюя спільно із Україно-Японським Центром НТУУ “КПІ” та Тернопільською федерацією Кендо. Учасниками форуму стали: директор Українсько-Японського центру Мідзутані Осаму, Накамура Хітосі — співробітник УЯЦ, Міцуморі Ю — викладач японської мови КНУ ім. Тараса Шевченка, Олена Бджола — співробітник УЯЦ, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, депутат обласної ради Сергій Надал, представники тернопільської федерації Кендо, ректорат, викладачі та студенти вузу, представники громадських організацій.

З вітальним словом виступив голова тернопільської обласної ради Олексі Кайда і заявив: «… сьогоднішня зустріч — це лише перший крок до успішної, вигідної для обох сторін співпраці між Японією та Тернопільською областю. Знаменно, що вперше такий форум відбувається саме у Тернополі, адже наш край завдяки своєму географічному положенню є центром Західної України. Ми маємо значний потенціал для розвитку, потужну наукову базу, а найголовніше — талановитих, працелюбних людей.» Також у рамках форуму відбувся дискусійний круглий стіл за участю місцевих підприємців і лідерів громадських організацій.