11 листопада в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка відбулася зустріч з Першим заступником Міністра освіти і науки України Євгеном Сулімою. В зустрічі взяли участь предстаставники органів студентського самоврядування та керівного складу вищих навчальних закладів м.Тернополя, в тому числі і Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

В центрі обговорення опинилися такі питання як співпраця всеукраїнських студентських організацій з МОН; механізм використання коштів для студентського самоврядування, їх цільова призначеність. Не залишились осторонь гострої дискусії і студенти нашого університету, яких цікавила проблема працевлаштування випускників.

Важливим завданням для себе визначили учасники зустрічі спільний пошук та вирішеня наявних проблем.