Змагання з техніки спортивного туризму

20 - 21 травня 2011 року відбулись обласні змагання з техніки спортивного туризму серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Студенти змагались на двох дистанціях: командна смуга перешкод та естафета.

Наші команди вже двічі перемагали в аналогічних змаганнях. Цього разу переможцям прийшлось стартувати першими, а це дає додаткові переваги суперникам, так як вони бачать техніку проходження дистанції і мають можливість удосконалити свої дії.

Після фінішу нашої команди стало зрозуміло, що тільки надзусиллями можна перевершити наш результат. Та цього не сталось. 10хв. 39с. ― кращий час. Кілька років поспіль з нашою командою конкурують студенти педагогічного університету. Цьогоріч з двох команд вони створили одну сильну, потужну команду, але не судилось. Їх результат ―12хв. 36с.

І знову наша команда піднімала національний прапор на відкритті змагань і опускала його при закритті змагань.

Тепер, 28 травня 2011року наша команда виступить на національних змаганнях з техніки спортивного туризму.

Хочеться, щоб виступ був вдалим, тож побажаєм їм успіхів і ПЕРЕМОГИ!.