Урочиста посвята у студенти

1 вересня 2011 року в актовому залі комплексу "Політехнік" Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбувся урочистий церемоніал посвячення у студенти першокурсників.

Свято розпочалось із невеликого екскурсу в історію Університету, під час якого присутні мали можливість переглянути короткометражний фільм про заснування, розвиток й становлення ТНТУ ім.І.Пулюя.

Гімн Університету, внесення священних символів на сцену, виступ із напутнім словом до студентів ректора Петра Володимировича Яснія та щирі побажання вельмишановних гостей – Караванського Олега Івановича голови правління ВАТ "Тернопільгаз", Щиренка Василя Васильовича генерального директора ОСП "Корпорація "Ватра" та багатьох інших ознаменували хвилюючий момент врочистої присяги студентів-першокурсників.

Кожний намір, кожне дійство має лише тоді повноту свого вияву, коли воно отримує Господнє благословення та освячення. Саме з таким благословенням в цей день прийшов до студентів, батьків, викладачів та усіх присутніх в цьому залі отець Мартин.

А далі свято продовжилось пісенним дарунком від гурту "Отава".

То ж, з Богом у Храм науки і знання!