Тернопільський обласний осередок

ТНТУ ім. І. Пулюя
ІНФОРМУЄ:
про інформаційно-профорієнтаційний захід
«Модель пошуку першого робочого місця»

15 вересня 2011 року з 15.00 до 16.00 в приміщенні Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (Руська 56, 2 корпус, 79 аудиторія), в рамках реалізації проекту «Організація інформаційно-профорієнтаційних послуг для молоді», відбуватиметься інформаційно-профорієнтаційний захід «Модель пошуку першого робочого місця, ефективна самопрезентація». Даний проект реалізовується з ініціативи Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і спрямований на вирішення проблеми непопулярності робітничих професій, покращення якості надання послуг із професійної орієнтації населенню і молоді.

Організатором інформаційно-профорієнтаційного заходу виступає Студентська рада ТНТУ ім. І. Пулюя

Захід передбачає:

• моделі пошуку першого робочого місця;
  • інформаційно-дискусійну бесіду про проблеми пошуку першого робочого місця та шляхи їх вирішення;
  • способи ефективної самопрезентації;
  • проведення практичної комп’ютерної профдіагностики для кожного бажаючого учасника заходу;
  • надання консультацій спеціалістом-психологом та юристом Обласного осередку «Молодіжного центру працевлаштування»;
  • тренінг із самопрезентації, який вестиме тренер по курсу "Особистісного зростання" Віктор Мацикур.

Тернопільський обласний осередок
Всеукраїнської громадської організації