Студентські вибори

27 жовтня 2011 року в рамках V конференції студентського самоврядування відбулись вибори в органи студентського самоврядування Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя.

Програма конференції включала наступне:

• звіт діяльності за 2010-2011 н.р. діючої голови студентського самоврядування ТНТУ ім.І.Пулюя Козбур Ірини;
  • доповідь кандидатів на посаду голови студентського самоврядування (Цьонь Марія, Онисько Уляна);
  • доповідь кандидатів на посаду заступника голови студентського самоврядування (Антонів Зоряна);
  • голосування;
  • підведення підсумків.

Голова студентської ради, Козбур Ірина вручила подяки за активну участь в громадському і культурному житті університету студентам: Гетті Юрію, Зелінському Михайлові, Макар Наталі, Онисько Уляні, П'ятнічуку Сергію, Цьонь Марії, Ящук Тетяні.

Під час конференції присутні мали можливість ознайомитись з програмами кандидатів, почути їхню думку, щодо покращення умов навчання та проживання студентів, культурного і духовного розвитку студентства.

В ході таємного голосування головою студентської ради стала студентка групи ЕМ-31 Цьонь Марія. Заступником голови обрано Антонів Зоряну (ЕМ-21).

Вітаємо новообраних представниць органів студентського самоврядування!