Всеукраїнська науково-методична конференція
«Актуальні питання організації навчання іноземних громадян
у технічних вищих навчальних закладах України»

26 - 28 квітня 2012 року на базі Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя вібудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Актуальні питання організації навчання іноземних громадян у технічних вищих навчальних закладах України».

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Правове забезпечення набору, в’їзду, реєстрації, навчання та перебування іноземних громадян у ВНЗ України:
    • організація прийому та набору іноземних громадян на навчання ВНЗ;
    • реєстрація іноземних громадян;
    • правила перебування іноземних громадян на території України;
    • особливості визнання документів про освіту іноземних громадян в Україні.
  2. Організація навчального процесу для студентів-іноземців:
    • управління якістю освіти студентів-іноземців: теоретичні та прикладні аспекти;
    • роль інформаційних технологій упродовж викладання фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін студентам-іноземцям;
    • особливості викладання навчальних дисциплін англійською мовою;
    • організаційні та методичні аспекти реалізації дистанційного навчання студентів-іноземців.
  3. Особливості адаптації іноземних громадян різних регіонів світу:
    • формування загальнолюдських цінностей та міжнаціональної взаємоповаги;
    • організаційні та виховні заходи для соціальної адаптації іноземних студентів із різних регіонів світу;
    • народні традиції України як засіб мовної адаптації іноземних студентів;
    • особливості медичного обслуговування іноземних студентів в Україні.

У рамках проведення конференції відбудеться студентська олімпіада з навчальних дисциплін «Фізика» і «Математика» серед студентів-іноземців.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• українська,
  • англійська,
  • російська.

Реєстраційну форму, електронну версію відредагованих тез та копію квитанції про оплату оргвнеску необхідно надіслати на електронну або поштову адресу оргкомітету до 9 квітня 2012 р.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

ТНТУ ім. І. Пулюя, факультет по роботі з іноземними студентами, вул. Руська, 56, м. Тернопіль, 46001, тел. (0352) 220221, 252976, факс (0352) 220221, 050-678-2169, E-mail: fri-conf@tu.edu.te.ua

Реєстраційну форму та інформацію про конференцію можна побачити у інформаційному листі.