Кафедра будівельної механіки

Наукова робота кафедри

Наукова діяльність працівників кафедри:

• розробка методів прогнозування залишкового ресурсу та довговічності з урахуванням експлуатаційних пошкоджень;
  • методологія оцінки поширення втомних пошкоджень у відповідальних елементах конструкцій;
  • використання детерміністичних та статистичних підходів для оцінки залишкової довговічності елементів конструкцій;
  • дослідження циклічної тріщиностійкості конструкційних матеріалів;
  • дослідження твердих сплавів на багатокарбідній основі.

Перелік науково-дослідних робіт, що виконуються:

• Оцінювання несучої здатності і залишкової довговічності просторових елементів конструкцій з урахуванням набутих пошкоджень.
  • Розроблення методів прогнозування довговічності сплавів з ефектом пам'яті форми за змінної амплітуди навантаження.
  • Розробка методів розрахунку експлуатаційних впливів і моніторингу довговічності елементів конструкції ракети носія при транспортуванні літаком.
  • Вплив конструктивно-технологічних та експлуатаційних факторів на довговічність силових конструктивних елементів крила транспортного літака з функціональними отворами.
31 січня 2018 року