21 листопада відбулось чергове засідання вченої ради університету.
Про рейтинги університету в 2024 році та шляхи їх підвищення доповідали начальник відділу забезпечення якості освіти Любомир МАТІЙЧУК і начальник відділу бенчмаркінгу і вебменеджменту Андрій ПАЛАМАР Доповідачі відзначили велику роботу, яку проводять науково-педагогічні працівники, керівники структурних підрозділів для досягнення високих показників у всеукраїнських та світових рейтингах. Детально проаналізовано позиції університету у майже десяти рейтингах, які засвідчують щорічний поступ. Університет вперше увійшов до світового регіонального рейтингу QS Europe, посівши 31 місце серед ЗВО України. Суттєво покращились позиції у рейтингах наукометричної бази Scopus, Webometrics. Наголошено на необхідності виконання Плану заходів для забезпечення зростання вебо– і наукометричних показників університету в рейтингах на 2023-2026 рр., постійній актуалізації профілів НПП в базах Scopus, Web of Science, Google Scholar, ORSID, Mendeley тощо.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Андрій КРУПКА доповів про нові форми профорієнтаційної роботи у 2023/24 навчальному році та завдання на 2024/25 н.р. Отримано позитивний результат від запрошення учнів шкіл в університет, проведення олімпіад серед школярів та студентів фахових коледжів, виїздів груп працівників і студентів у школи Тернопільської та сусідніх областей. Підкреслено, що сучасну молодь більше цікавлять інтерактивні методи комунікації, а не просто розповідь про університет.
З обговорюваних питань прийнято відповідні ухвали.
На засіданні затверджено Положення про хаб креативності Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, рекомендації науково-технічної і науково-методичних рад.