Відділ міжнародного співробітництва

Метою роботи Відділу міжнародного співробітництва є: організаційний, технічний та інформаційно-методичний супровід міжнародної діяльності університету, розвиток співробітництва з зарубіжними закладами вищої освіти (ЗВО), навчальними та науковими організаціями, установами і фондами для забезпечення інтеграції ТНТУ до європейського та світового науково-освітнього простору.

Основні завдання

 1. Організація, координація та здійснення заходів у сфері міжнародного співробітництва ТНТУ, направлених на поглиблення співпраці з закордонними партнерами на основі міжнародних договорів у галузі освіти, науки та культури.
 2. Інформаційна підтримка та організація програм міжнародної академічної мобільності: наукового та академічного обміну, практики, стажування, довгострокового навчання студентів та аспірантів.
 3. Розвиток і встановлення нових освітніх та наукових зв’язків з іноземними навчальними закладами, організаціями, асоціаціями та підприємствами.
 4. Залучення університету, його структурних підрозділів, науково-педагогічних працівників, студентів до участі у міжнародних наукових та освітніх грантових програмах і проектах.
 5. Підготовка та організація прийому іноземних делегацій, представників посольств і міжнародних організацій, представників зарубіжних ЗВО, зацікавлених у співпраці з ТНТУ.

Співробітники

 • Мочарський Віталій Сергійович — начальник відділу
 • Вижиковська Наталя Іванівна — провідний фахівець
 • Зубкова Вікторія Володимирівна — провідний фахівець
 • Поцілуйко Оксана Степанівна — провідний фахівець
 • Марчишин Назар Ярославович — фахівець І категорії
 • Перенчук Ольга Зіновіївна — провідний перекладач

Контакти:

Адреса: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, Корпус № 2, к.30
Телефон: (0352) 51-97-29
Телефон внутрішній: 2440 (із зовнішніх телефонів через комутатор 51-97-00, тоді в тональному режимі набрати внутрішній номер)
E-mail: inter.tntu@gmail.com
24 жовтня 2022 року