Інформація для осіб з особливими освітніми потребами

Університет створює умови для навчання здобувачів освіти з особливими освітніми потребами шляхом формування розкладу занять (лекцій, практичних, лабораторних) в аудиторіях корпусів, які обладнані пандусами та ліфтами або лише на першому поверсі навчального корпусу.

Корпуси та гуртожитки обладнані кнопкою виклику чергового персоналу, а також табличкою з номером телефону чергового персоналу, що розміщені зі сторони центрального входу в будівлю на видному і доступному місці.

Будівлі університету, до яких забезпечується можливість доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення:

1. Корпус № 1, вул. Руська, 56;
  2. Корпус № 2, вул. Руська, 56;
  3. Корпус № 3, вул. Федьковича, 9;
  4. Корпус № 4, вул. Руська, 56А;
  5. Корпус № 5, вул. Танцорова, 2;
  6. Корпус № 6, вул. Гоголя, 6;
  7. Корпус № 7 «Ватра», вул. Микулинецька, 46;
  8. Корпус № 8, вул. Гоголя, 8;
  9. Корпус № 9 «Сатурн», вул. Текстильна, 28;
  10. Корпус № 10 «Політехнік», вул. Білогірська, 50;
  11. Гуртожиток №3, вул. Тарнавського, 7а;
  12. Гуртожиток №1, вул. Шептицького, 13;
  13. Гуртожиток №2, вул. Замонастирська, 18.;
  14. Університетська їдальня, вул. Руська, 56А.
Особи з особливими освітніми потребами, які не мають можливості відвідувати університет, можуть здобувати вищу освіту вдома з

використанням дистанційних технологій навчання — у середовищі електронного навчання університету, яке передбачає:

• доступ до навчальних матеріалів курсів у зручний час;
  • консультації викладачів за допомогою засобів електронної комунікації без виїзду здобувача вищої освіти до університету;
  • контроль вивчення навчальних дисциплін (модулі, заліки, курсові роботи (проєкти), екзамени) в онлайн режимі;
  • захист випускних (кваліфікаційних) робіт та здача випускних екзаменів в онлайн режимі.
Документи, які підтверджують забезпечення безперешкодного доступу до будівель, приміщень ТНТУ осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. (PDF, 18.3 MiB)
1 вересня 2023 року