З 2 грудня по 6 грудня в Університеті Прикладних Наук Шмалькальдена (Німеччина) відбувся 14-й Міжнародний Тиждень Інженерії (14th International Engineering Week), який об’єднав близько 50 студентів з різних країн світу, а також викладачів із Німеччини, України, Фінляндії, Болгарії та Китаю. У цьому заході взяла участь професорка, доктор технічних наук, проректорка з міжнародного співробітництва, завідувачка кафедри обладнання харчових технологій Тетяна Вітенько, яка представляла Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя.
Впродовж інженерного тижня Тетяна Вітенько провела серію лекцій, присвячених кавітаційній техніці та технологіям. Це посприяло обміну знаннями та досвідом у цій сучасній галузі. Важливою подією стало складання іспитів, за результатами яких студенти отримали 2,5 ECTS кредити.
Тиждень був насичений як академічними, так і соціальними заходами. У рамках програми відбулися зустрічі з деканом факультету електроінженерії, деканом факультету машинобудування Робертом Пітчем, керівником міжнародного офісу Паулом Вокером, а також зі студентами ТНТУ, які навчаються в межах проєкту мобільності КА171 та за програмою подвійних дипломів. Під час зустрічей обговорили можливості реалізації нових проєктів у рамках програми DAAD та Erasmus+.
Соціальна частина тижня включала екскурсії на підприємства. Студенти та викладачі також брали участь у тематичних вечорах, серед яких — вечір індійської культури та інтерактивні майстер-класи. Особливу подяку висловлюємо президенту Університету Прикладних Наук Шмалькальдена Prof. Dr. Gundolf Baier, декану факультету машинобудування Prof. Dr.-Ing. Robert Pietzsch, професору Prof. Dr.-Ing. habil Emil Kolev та всім колегам університету за теплий прийом і підтримку. Окрема вдячність Dr. Paul Voerkel за організацію міжнародної співпраці та допомогу в розвитку програм мобільності.
14-й Тиждень Інженерії став унікальною платформою для міжкультурного спілкування, обміну досвідом та формування нових професійних контактів, сприяючи інтеграції українських і міжнародних студентів і викладачів у глобальну освітню спільноту.