19 грудня 2024 року відійшов у вічність почесний доктор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, знаний учений, державний та професійний діяч, фахівець з менеджменту та бізнес-освіти Богдан Павлович Будзан.
Професійний коуч та бізнес-консультант власників і керівників бізнесу. Автор понад 170 друкованих праць з науково-технічних та суспільно-економічних проблем, зокрема монографії «Менеджмент в Україні: сучасність і перспективи», книг «Роздуми менеджера» та «Дорогою до себе. Майже сповідь», «Як стати кращою версією самого себе».
Член редколегії кількох наукових журналів, академік Української академії наук, почесний член Асоціації українських професіоналів США («Вашингтонська група»).
Він був президентом і професором Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), професором Міжнародного інституту бізнесу, виконавчим директором Міжнародного фонду «Відродження», членом рад директорів кількох міжнародних фондів та асоціацій з питань бізнесу та бізнес освіти.
Його життєвий шлях та багаторічний досвід роботи на керівних посадах в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, міжнародних благодійних фондах та громадських організаціях, а також у бізнес-компаніях в Україні й за кордоном стали прикладом служіння суспільству, високих ідеалів і безмежної любові до своєї справи. Кожна розмова з ним заряджала енергією, кожна зустріч надихала на нові звершення.
За свою плідну діяльність відзначений державними нагородами та багатьма почесними грамотами, йому присвоєно почесні звання «Відмінник освіти України» та «Заслужений працівник освіти України». Почесний громадянин м. Збаража Тернопільської області. Після 30-річного співробітництва з Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України та плідну співпрацю з університетом рішенням вченої ради від 5 вересня 2023 присвоєно звання Почесний доктор університету ("Doctor Honoris Causa").
Кілька цитат Богдана Будзана з книги «Як стати кращою версією самого себе»:
Це втрата не лише професіонала, а й Людини, яка зуміла зберегти в собі людяність, щирість і справжнє прагнення до змін.