Позачергове засідання вченої ради: важливі рішення для освітнього процесу та соціально-економічного розвитку університету

На позачерговому засіданні вченої ради університету, яке відбулося 17 квітня, проректор з економіки та розвитку Роман ШЕРСТЮК доповів про реалізацію Стратегії соціально-економічного і фінансово-господарського розвитку університету. Він проаналізував виконання основних стратегічних цілей, передбачених Стратегією, відзначив, що в умовах воєнного часу деякі цілі неможливо реалізувати. У 2025 році термін дії Стратегії закінчується і новий документ повинен враховувати виклики сьогодення.

Голова атестаційної комісії вченої ради Євгенія ЯВОРСЬКА ознайомила присутніх з досягненнями вчених України, які беруть участь у виборах на оголошені вакансії дійсних членів і членів-кореспондентів НАНУ. Після обговорення одностайним рішенням членів вченої ради підтримано кандидатури директора Інституту проблем матеріалознавства НАН України, доктора технічних наук, професора Баглюка Геннадія Анатолійовича для обрання на оголошену вакансію дійсного члена НАН України по відділенню матеріалознавства за спеціальністю «Матеріалознавство», доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України, керівника відділу «Електротермічні процеси обробки матеріалів» Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України Коржика Володимира Миколайовича для обрання на оголошену вакансію дійсного члена (академіка) НАН України по відділенню матеріалознавства за спеціальністю «Матеріалознавство», декана факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету, доктора технічних наук, професора Говорущенко Тетяни Олександрівни для обрання на оголошену вакансію члена-кореспондента НАН України по відділенню інформатики за спеціальністю «Інформатика, штучний інтелект» з граничним віком до 55 років, провідного наукового співробітника Інституту проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України, доктора технічних наук, професора Долгова Миколи Анатолійовича для обрання на оголошену вакансію члена-кореспондента НАН України по відділенню механіки і машинознавства за спеціальністю «Механіка». Бажаємо претендентам успішного обрання!

Рішенням вченої ради з 1 вересня 2025 року в університеті започатковано нові освітньо-професійні програми: штучний інтелект і технології аналізу даних; технологічна експертиза харчових продуктів; проектування мікроелектронних систем та пристроїв інтернету речей.

На засіданні затверджено Положення про Центр загальновійськової підготовки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та зміни до Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

ACCESSIBILITY ASSISTANT