Запрошуємо на навчання за програмами подвійних дипломів в університети Польщі та Німеччини!

До уваги студентів 2,3 та 5 курсів!

У Вас є унікальна можливість взяти участь у стипендіальній програмі Еразмус + та отримати диплом європейського зразка, навчаючись в Університеті Прикладних Наук м. Шмалькальден (Німеччина)!

Навчання за програмою подвійного диплома передбачає, що студент одночасно навчається у двох університетах за інтегрованими навчальними програмами та після успішного захисту дипломної роботи отримує два дипломи — українського та європейського зразка.

До уваги студентів-магістрантів!

До участі у програмі подвійного диплома запрошуємо студентів ТНТУ освітнього рівня магістр. Програма передбачає навчання у двох закладах вищої освіти — ТНТУ та польському університеті (Люблінська Політехніка та Опольська Політехніка, Польща) та можливість отримання двох дипломів.

Обов’язковою умовою є знання польської мови на рівні А2, В1, В2 (засвідчується сертифікатом чи іншим документом, що підтверджує рівень володіння мовою).

Для того, щоб отримати вичерпну інформацію, щодо навчання за кордоном, просимо звертатись у відділ міжнародного співробітництва к.30, корпус №2, тел. 252976, емейл: inter.tntu@gmail.com.

Презентація відбудеться онлайн 12 січня 2022р. о 12.00 год. за посиланням:

Join Zoom Meeting
us05web.zoom.us/j/84337844616?pwd=Q2hsL3dELzFQRUFoMFFxZWR2dXdDdz09

Meeting ID: 843 3784 4616
Passcode: vAms6J