Запрошуємо на курси з вивчення української мови

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя організовує дистанційні курси з вивчення української мови для тимчасово переміщених осіб із зони бойових дій.

Курси будуть проводитися на базі кафедри української та іноземних мов безкоштовно.

Слухачі зможуть:

• покращити рівень володіння усною та письмовою українською мовою;
  • здобути знання про минуле, сучасне та майбутнє України, про культурно-історичні та морально-етичні надбання українського народу;
  • розвивати творче мислення, вибудувати та втілити власну стратегію самоосвіти, скоригувати свою професійну діяльність в контексті основних професійних вимог.

Форма для реєстрації: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnzNyEwZJSPw3z4FfJ5bO-I-ocyO9poJ_yo-Mdh4VrKoQR9w/viewform

Контактна інформація: +380983750975, к.ф.н., доцент Савчин Тетяна Олександрівна.