Конференція Perspektywy Women in Tech Summit 2024

Fundacja Edukacyjna Perspektywy організовує шосту найбільшу в Європі та Азії конференцію для жінок у сфері STEM, Tech & ІТ — Perspektywy Women in Tech Summit 2024, яка відбудеться 12-13 червня 2024 року у Варшаві у виставковому центрі EXPO XXI.

У Саміт збере понад 10 000 студенток, професіоналів та лідерок зі світу нових технологій, 500 провідних експертів галузі, а також 100 найбільших технологічних компаній та найкращі технічні університети з Польщі та світу. Два інтенсивні дні, сповнені знань та обміну досвідом, 5 сцен та 150 чудових спікерів, 60 воркшопів та понад 500 індивідуальних менторських сесій, а також Ярмарок кар'єри з безліччю привабливих вакансій та галузевим нетворкінгом!

Гасло цьогорічного Саміту — «Tech Life Balance», і його ведучими темами будуть — квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

Саміт 2024 буде також продовжувати започатковану 2 роки тому ідею сталого розвитку — як перший в Польщі масштабний захід, позитивно збалансований кліматично, з мінімізацією та компенсацією всього вуглецевого сліду. Цього року — в рамках компенсувального Саміту, ми перші активно приєднуємося до дій з відновлення водно-болотних угідь!

Захід значною мірою скерований до студенток і студентів, і саме їхня залученість та захоплення є рушійною силою Perspektywy Women in Tech Summit 2024. Контент, представлений на заході, оптимізований саме для цієї цільової групи, а для самих студенток і студентів участь у заході — це шанс спрямувати свою кар'єру, дізнатися про пропозиції провідних компаній, світові тренди у сфері нових технологій та познайомитися з видатними експертами галузі.

Безплатний білет на саміт:

Дорогі студентки, дорогі студенти.

Ми пишаємося тим, що підтримуємо жінок у сфері нових технологій, тому заохочуємо студенток і студентів відвідати Perspektywy Women in Tech Summit 2024 — найбільшу конференцію в Європі та Азії (і не тільки!) для жінок у сфері нових технологій!

Вивчаєш STEM-сферу, захоплюєшся новими технологіями та стоїш на порозі кар'єри? Потребуєш натхнення, менторства, обміну досвідом та нових контактів? Або шукаєш стажування чи роботу у сфері Tech & IT?

ПОДАЙ ЗАЯВКУ НА БЕЗПЛАТНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК

12 - 13 червня у Варшаві:
  • 2 дні повних знань, натхнення та обміну досвідом
  • 5 сцен з лекціями експерток і лідерок галузі Технологій та ІТ
  • 150 натхненних спікерів-експертів
  • 60 практичних майстер-класів
  • 50 захоплюючих технічних дискусій
  • 500 індивідуальних сесій менторства
  • стенди 100 найбільш інноваційних глобальних компаній
  • ярмарок вакансій з рекрутинговими зустрічами та нетворкінгом
  • багато позитивної енергії!

Однією з найяскравіших атракцій цьогорічної конференції будуть Ярмарки Вакансій зі стендами понад 100 найбільших глобальних технологічних компаній та можливістю зустрічей з експертами, під час яких ви проаналізуєте своє резюме, дізнаєтеся про процедури рекрутингу та отримаєте цінні поради.

Ведучими темами цьогорічного Саміту будуть: квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

Окрім технологічних тем, ідеєю Perspektywy Women in Tech Summit 2024 буде «Tech Life Balance» — це свідомий підхід, глобальний, бізнесовий та індивідуальний, до використання нових технологій та їх створення — з турботою про те, щоб підтримувати нейрорізноманітність, соціальну інклюзію, сталий розвиток та покращувати якість життя, замість того, щоб бути джерелом цифрового стресу та втоми.

Студентки і студенти STEM (як з Польщі, так і з-за кордону) можуть, як завжди, подавати заявки на безкоштовні квитки за посиланням womenintechsummit.pl/grant-form

До зустрічі на Саміті 12-13 червня 2024 року у Варшаві!

Перегляньте, як було на Саміті в 2023 році
womenintechsummit.pl/

ЗАПРОШУЄМО!