Умови участі у конкурсі:

• ви - громадянин України
  • вам 26 років, або менше (на 31 липня поточного року)
  • ви здобули диплом бакалавра (або еквівалентний йому)
  • ви ніколи не отримували стипендію уряду Франції

Критерії конкурсу

• навчальна успішність кандидатів
  • якість та доцільність навчального проекту та його професійна спрямованість
  • володіння французькою та/або англійською мовою залежно від навчального проекту
  • проект студента вписується в рамки існуючого партнерства, або партнерства на стадії встановлення, між навчальними та/або науковими французько-українськими закладами.

Для написання дисертації під подвійним керівництвом необхідно підготувати та надіслати на адресу bgfselection@gmail.com такі скановані документи (максимальний розмір досьє 3 мегабайта: jpeg, jpg ou texte pdf), обов’язково зазначивши у темі листа «Dossier de candidature à une bourse de thèse en cotutelle 2013» :

• виписку оцінок за період навчання в магістратурі/або додаток до магістерського диплому; та додаток до диплому бакалавра ;
  • лист підтримки українського наукового керівника;
  • лист підтримки французького наукового керівника;
  • лист підтримки від директора французької докторської школи;
  • лист підтримки з боку французької наукової лабораторії.

Конкурсний календар

15 березня: крайній термін подачі досьє

5 квітня: оголошення результатів попереднього відбору та запрошення на індивідуальні співбесіди

22-26 квітня: індивідуальні співбесіди

15 травня: остаточні результати

Початкове оцінювання досьє

Досьє вивчають французькі університетські експерти, компетентні у відповідних галузях. Вони надають комплексну оцінку. Кількість досьє, відібраних для проходження співбесіди, визначається відповідно до кількості передбачених стипендій.

Індивідуальні співбесіди

Індивідуальні співбесіди проводяться стипендіальною комісією, до складу якої входять представники Посольства Франції, французьких та українських університетів і підприємств. Метою співбесіди є перевірка наданої кандидатами інформації, оцінювання рівня мотивації та обґрунтованості надання стипендії на навчання у Франції.

У випадку відбору вашої кандидатури, ви повинні надати актуалізоване досьє разом з офіційним зобов’язанням надати звіт про виконану роботу наприкінці навчання (2-3 сторінки) французькою та українською мовами.

Формуляр на програму написання дисертації під подвійним керівництвом

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням

Подача документів до15 березня!!!