Змагання з плавання

18 квітня 2013 року у комплексі «Політехнік» відбулися змагання з плавання в залік Спартакіади ТНТУ ім.І.Пулюя.

У змаганнях приймали участь 68 студентів із семи факультетів.

Переможці та призери змагань в особистому заліку:

Колач Анастасія (ФІС) — 50м. в/с, Попадюк Оксана (ФКТ) — 50м в/с, Ригайло Оксана (ФРК) — 50м в/с, Савіцький Андрій (ФКТ) — 50м в/с, Воронцов Богдан (ФРК) — 50м в/с, Шинкар Олег (ФХМ) — 50м в/с, Антонюк Андрій (ФІС) — 50м н/с, Попадюк Оксана (ФКТ) — 50м брас, Кульчицький Іван (ФХВ) — 50м брас, Мельник Максим (ФКТ) — 50м брас, Дживак Тарас (ФБВ) — 50м брас, Кінаш Дмитро (ФХМ) — 50м бат, Савіцький Андрій (ФКТ) — 50м бат, Мельник Максим (ФКТ) — 50м бат.

В естафетному плаванні 4х50м в/с перше місце зайняла комада ФІС, другою була команда — ФХВ, третьою — ФКТ.

У загальному заліку переможцями стали студенти команди факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (декан Мацюк О.В.), другими — студенти факультету машинобудування та харчових технології (декан Лещук Р.Я.), третіми — збірна студентів факультету комп'ютерних технологій (декан Стухляк П. Д.). Далі командні результати розподілились таким чином: 4-те місце ФБВ, 5-те місце ФРК, 6-те місце ЕМФ, 7-ме місце МТФ.

Займайтесь активно спортом, ведiть здоровий спосiб життя i будете здоровими!

Кафедра фізичного виховання і спорту