Олімпіада з програмування

Команди ТНТУ взяли участь у ІI етапі Всеукраїнської (чвертьфінал 38-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування, яка проходила 10 - 12 вересня 2013 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Загалом у змаганнях прийняли участь 29 команд з 18-и вищих навчальних закладів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Організацію заходу підтримали IT-BPO Lviv Cluster, компанії SoftServe та Mita-Teknik (Львів).

Перше місце посіла команда LNU_Penguins (ЛНУ імені Івана Франка).

Команди нашого університету посіли такі місця:

• TNTU_FIS_Avengers у складі Олег Максимець, Наталя Мороз, Оксана Цушко, Антон Яворський, тренер Бревус Віталій — 13-місце в командному рейтингу;
  • TNTU_SE у складі Віталій Назарчук, Віктор Кіфер, Дмитро Чеверда, тренер Оксана Петрик — 16-е місце в командному рейтингу;
  • TNTU_FunnyCode у складі Максим Комарницький, Сергій Кривцов, Іван Хлабець, тренер Андрій Луцків — 16-місце в командному рейтингу.

Команда TNTU_FIS_Avengers здобула право змагатися в фіналі другої ліги Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Вітаємо учасників і переможців! Бажаємо, щоб в наступному сезоні їх було більше.

Результати команд Західного регіону