Зустріч у Технічному коледжі

14 жовтня 2013 року студенти другого курсу (група ІСН–22) Дубе Чарльз, Корома Ломпрі та Овусі Рексфорд завітали у Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя, щоб зустрітись із слухачами курсів з поглибленого вивчення англійської мови.

Гості підготували англійською мовою цікаві та пізнавальні мультимедійні презентації своїх країн: Дубе Чарльз представив Зімбабве, Овусі Рексфорд — Гану, Корома Ломпрі — Сьєрра-Леоне. Свою змістовну розповідь студенти-іноземці ілюстрували спроектованими на екран світлинами, які передавали колорит далеких країн та сприяли кращому розумінню англійської мови. Українські студенти довідались про географічні, кліматичні, економічні та політичні особливості цих африканських держав, а також удосконалили свої навики аудіювання.

Ініціювали та організували цей захід доцент кафедри української та іноземних мов ТНТУ імені Івана Пулюя Гавдида Н.І. та викладач вищої категорії циклової комісії іноземних мов Технічного коледжу ТНТУ Тверда І.Т.