Вистава у Тернопільському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка

30 квітня 2009 року студенти та працівники нашого університету відвідали Тернопільський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. Юні шанувальники Мельпомени переглянули виставу «Поминальна молитва», постановку якої здійснив Заслужений артист України Олег Мусійчук. Головні ролі зіграли: Народний артист України В'ячеслав Хім'як, Заслужена артистка України Віра Самчук, Народний артист України Володимир Ячмінський. Поряд із українськими студентами у театр завітали двоє африканців: Годвін Менсах Мавутор із Гани та Ученна Егбете з Нігерії. Іноземцям сподобалася п'єса, хоч вони і не зрозуміли чітко, про що в ній йшлося. Однак обидва юнаки виявили бажання відвідати цей заклад знову.