Студенти факультету інженерії машин, споруд та технологій успішно завершили навчання за програмою подвійних дипломів

Щиро вітаємо студентів 5 курсуОлександра Федорука і Олександра Ковальчука спеціальності «Галузеве машинобудування» та Остапа Андрійчука спеціальності «Прикладна механіка» з успішним завершенням навчання в Університеті прикладних наук міста Шмалькальден (Німеччина) та отриманням ступенів бакалавра за спеціальністю «Інженерна механіка».

Програма подвійних дипломів, що реалізується в ТНТУ, дає можливість нашим студентам одночасно проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у двох навчальних закладах різних країн та отримати два дипломи українського та європейського університетів, що вкрай важливо в умовах сучасного ринку праці, де працедавець вимагає широкого світогляду, набутих практичних навичок, знання іноземних мов.

Впевнені, що ці дипломи стануть добрим початком наукової та професійної кар’єри, а також прикладом для наполегливих представників студентської спільноти нашого університету.

Бажаємо випускникам програми подвійних дипломів професійного зростання та успіху в реалізації нових проєктів та ідей.

Детальнішу інформацію про програми міжнародного студентського обміну можна отримати у відділі міжнародного співробітництва к. 30, навчальний корпус №2.