На засіданні вченої ради університету вшанували пам'ять ректора Петра Яснія та розглянули ряд важливих питань

23 листопада 2021 року чергове засідання вченої ради університету розпочалось з вшанування хвилиною мовчання ректора, члена кореспондента НАНУ, доктора технічних наук, професора Петра Володимировича Яснія, який відійшов у вічність 13 листопада 2021 року.

На засіданні вручено атестат професора завідувачу кафедри промислового маркетингу д.е.н. Фаловичу Володимиру Андрійовичу.

З доповіддю про рейтинги університету в 2021 році та шляхи їх підвищення виступили начальник відділу забезпечення якості освіти Любомир Матійчук і начальник відділу бенчмаркінгу та вебменеджменту Андрій Паламар. Відзначено, що вперше в історії університет увійшов до регіонального рейтингу QS, що є свідченням активної роботи науково-педагогічних працівників в освітній та науковій сферах, а також просування університету у вебпросторі. Після зацікавленого обговорення прийнято відповідну ухвалу з даного питання.

Крім того, затверджено рекомендації науково-технічної ради.