Студенти провели змагання в пам'ять про професора Яснія Петра Володимировича

9 листопада 2022 року в університеті відбулися змагання з волейболу присвячені пам’яті професора Яснія Петра Володимировича.

Учасники змагались на базі спортивного комплексу «Політехнік». В грі студентські команди продемонстрували свою згуртованість, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості.

Змагання завершились на користь команди факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС) — 1 місце. Наступні місця посіли: факультет інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ) — 2 місце, факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ) — 3 місце, факультет економіки та менеджменту (ФЕМ) — 4 місце.

Команди-переможці і призери змагань нагороджені грамотами.

Також відзначено грамотами кращих гравців: Петришина Михайла (ФМТ) і Бойко Юліану (ФЕМ).

Кафедра фізичного виховання і спорту вдячна студентам, які допомагали у суддівстві, а саме: Ковач Вікторії (ФМТ), Шегді Марії (ФІС), Орлінському Максиму (ФІС), Синенькому Євгенію (ФМТ).

Щирі вітання переможцям та всім учасникам змагань! Бажаємо подальших спортивних успіхів!