Ректор відзначив зусилля волонтерів

Волонтери ТНТУ — це люди різних поколінь, але однієї ідеї. Це люди, які особливо розуміють ціну свободи та в усякий спосіб стараються бути надійним тилом для нашого незламного фронту.

З нагоди Міжнародного дня волонтера відбулося нагородження волонтерів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, які впродовж 2014-2022 років невтомно працюють для нашої Перемоги. Енергетичні батончики, окопні свічки, маскувальні сітки, продукти харчування та амуніція — це лише невелика частина того, що наші викладачі й студенти виготовляють чи знаходять, фасують та доставляють на фронтові та прифронтові території.

Подяки волонтерам університетської спільноти вручив ректор Микола Митник. «Наші волонтери — найяскравіший приклад єднання всіх українців заради Перемоги. Дякую Вам — невтомним, стійким, жертовним та чуйним. Ви — гордість і слава України», — звернувся з вітальним словом Микола Мирославович.

Будьмо єдині та працюймо наполегливо, адже разом іти до Перемоги значно легше.