Студенти коледжу ознайомилися із можливостями навчання у технічному виші

4 квітня 2023 року до університету завітали учні груп АТМ-37, СЕГ-38 відділення професійної підготовки та студенти групи Т-315 фахової передвищої освіти ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя».

Під час екскурсії учасники зустрічі ознайомилися із матеріально-технічною базою університету та перевагами навчання у ТНТУ.

Модератор зустрічі, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню к.е.н. Андрій Крупка презентував університетську структуру, освітні та наукові здобутки, студентське життя та те, чим живе університет сьогодні, а ще наголосив на важливості вибору Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя вже під час вступу-2023.

Провідний фахівець з інформаційної діяльності відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю Софія Теслюк провела коротку екскурсію у музеї вишу та привернула увагу присутніх до дивовижно масштабної, унікальної постаті видатного вченого-фізика та патрона університету Івана Пулюя.

Гості мали змогу поспілкуватися із представниками кафедр, зокрема, кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ, безпосередньо із завідувачем кафедри д.е.н., доц. Шерстюком Романом Петровичем, заступницею завідувача кафедри д.е.н., проф. Малютою Людмилою Ярославівною й кафедри будівельної механіки ТНТУ і її завідувачем д.т.н, доц. Яснієм Володимиром Петровичем.

Якщо ви теж бажаєте відкрити для себе Пулюєвий виш, тоді пишіть нам на електронну скриньку viddil.dp@gmail.com.