Нову збірку віршів представив читацькому загалу професор університету Олег Герман

18 квітня 2023 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя заслужений діяч мистецтв України та професор кафедри інформаційної діяльності та соціальних наук ТНТУ Олег Герман презентував нову збірку віршів «Доля. Мрія».

Книга приурочена до ювілею письменника — 75-ліття з дня народження, яке нещодавно відзначив Олег Герман.

«Книга ця засіяна 75-ма зернинами долі та 75-ма зеренцями мрії — віршами, які переходять з омріяння до поступу, від сьогодення до горизонтів майбутнього горнуться», — зазначив під час презентації Олег Герман.

Письменник зачитав присутнім низку своїх віршів. Окрім цього, охочі мали змогу отримати збірку поезій з автографом автора.

У книжці також додано QR-коди, що дозволять почути авторське прочитання поезій усім шанувальникам творчості Олега Германа.