Почесний доктор університету Василь Шендеровський удостоєний високої державної нагороди за популяризацію науки

Вітаємо почесного доктора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Василя Шендеровського з високою відзнакою!

Уперше Премію НАН України «За популяризацію науки» в номінації «Найкращий науково-просвітницький проєкт року (музейні, виставкові, фестивальні проєкти, лекторії, наукові кафе, спеціальні (тематичні) онлайн-проєкти, проєкти в соціальних мережах, подкасти, проєкти блогерів, проєкти інших форматів, що залучають широку громадськість (дорослих, дітей і школярів, студентів) до досягнень науки через публічні заходи)» присуджено за науково-популярний проєкт у соціальних мережах провідному науковому співробітникові відділу теоретичної фізики Інституту фізики НАН України доктору фізико-математичних наук Василеві Шендеровському.

Бажаємо Василю Андрійовичу творчого натхнення і професійних успіхів! Гордимося багаторічною співпрацею, дружбою та реалізацією спільних проєктів з відомим вченим і популяризатором української науки!