Молоді науковиці ТНТУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика» у Львові

18 травня 2023 року, день коли Україна святкувала День вишиванки, студентки групи БТ-11 провели по особливому – святочно та науково, відвідавши третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика» у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Оксана Дуда, Олена Дукач та Лілія Ковалюк під керівництвом к.е.н., доц. кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Ольги Владимир гідно представили наш університет на даному науковому заході, виступивши з доповіддю на тему «Реконструкція бойового спорядження воїнів українського середньовіччя: історичний екскурс та нові візії у сучасному туризмі».

Щиро вітаємо наших першокурсниць з початком їхньої науково-дослідної роботи та бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових дослідженнях.