Студенти, що вивчають будівництво та цивільну інженерію, набувають новий практичний досвід

Студенти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітнього рівня бакалавр групи МБ-41 Марія Хома та Тарас Поливаний під керівництвом начальника Науково-випробувальної лабораторії «Будівельних матеріалів, виробів та конструкцій», кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри будівельної механіки Олександра Конончука взяли участь в натурних експериментальних випробуваннях.

Експериментальні дослідження були проведені 19 червня 2023 року в рамках г/д теми №591-23 від 12 червня 2023 року на будівельному об’єкті: «Капітальний ремонт (термомодернізація) Тернопільського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №32 Тернопільської міської ради за адресою: вул. Петра Батьківського, 46 в м. Тернопіль».

Студенти Марія Хома та Тарас Поливаний мали можливість отримати практичний досвід проведення експериментальних досліджень міцності на відрив елементів кріплення вентильованого фасаду та утеплення.