З візитом у ТНТУ побували представники Шибеницької Політехніки (Хорватія)

21 червня 2023 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація Шибеницької Політехніки (м. Шибеник, Хорватія). До складу делегації увійшли: Любо Рунжіч — ректор Шибеницької Політехніки, Майя Цвітан Грубішін та Йосіп Грубішін — співробітників Шибеницької Політехніки, а також вкотре завітав Марін Лерга — керівник громадських організацій «Українсько-хорватська співпраця «Біла Хорватія» (Україна) та «Хорватсько-українсько-польська співпраця «Біла Хорватія» (Хорватія).

Під час візиту відбулась зустріч з адміністрацію ТНТУ. В рамках зустрічі було обговорено майбутні напрямки співпраці щодо академічного обміну студентів, викладачів та адміністративних працівників, а також програми подвійних дипломів, практик та спільних наукових проєктів.

Гості мали можливість відвідати музей та науково-дослідні лабораторії університету.

Сподіваємось на подальшу плідну і результативну співпрацю!