Науковець ТНТУ нагороджений відзнакою Міноборони

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя вітає доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж Лещишина Юрія Зіновійовича з отриманням відзнаки — нагрудний знак «Знак пошани»за значний особистий внесок у підготовку військовослужбовців Збройних Сил України у навчальному центрі West Guard Drones.

У День Конституції України нагороду вручив міністр оборони України Олексій Резніков.

Довідково. Відзнакою — нагрудний знак «Знак пошани» — нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, досягнення високих показників у військовій, науковій, освітянській та інших сферах діяльності, бездоганну сумлінну службу (працю).