ТНТУ займає високі позиції у Консолідованому рейтингу
ЗВО України

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя піднявся у Консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року та увійшов у ТОП-50 найкращих університетів України. Цьогоріч університет зайняв 46 позицію і покращив минулорічні досягнення.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року, до якого увійшли 250 українських вишів.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.