Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя увійшов у ТОП-20 кращих ЗВО України

Опублікована оновлена липнева редакція рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics) (July 2023 Edition 2023.2.0) . Згідно з нею, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя займає 3957 місце у світі та високу позицію серед університетів України — 20 місце.

Webometrics є одним з найбільших та найвідоміших рейтингів світу. Кожні шість місяців групою The Cybermetrics Lab (Іспанська національна дослідницька рада, CSIC) здійснюється незалежне, об'єктивне, вільне, відкрите наукове дослідження інформації про роботу університетів з усього світу.

Цьогорічна липнева версія рейтингу Webometrics охоплює понад 11 тисяч вишів, серед яких 300 закладів вищої освіти України. Для складання рейтингу Webometrics враховано такі параметри, як: «Вплив» (Impact), «Відкритість» (Openness) та «Якість» (Excellence).

Для складання рейтингу Webometrics враховано такі параметри, як: «Видимість» (Impact), «Відкритість» (Openness) та «Якість» (Excellence). Найбільш високо ТНТУ оцінено за показником «Відкритість», де оцінюється сума цитувань дослідників за даними Google Scholar.