Україну та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя підтримують волонтерські центри
та організації Італії

Для забезпечення належних умов освітнього процесу в умовах воєнного стану Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав допомогу від італійських благодійників.

У рамках гуманітарної допомоги, яку надав Чезаре Крочі, директор фірми Крочі (Croci Italia, Forlì), було передано генератор потужністю 170 kW, який забезпечуватиме резервним живленням інфраструктурні об’єкти університету. Щиро дякуємо за цю підтримку й допомогу Чезаре Крочі!

Також складаємо велику подяку кооперативу Елькас, банку BCC, Lions Club, Єпархіям, усій італійській спільноті, українській Асоціації Св. Юди Тадея, о. Василю Романюку та українцям у містах Форлі, Фаенца, Чезена та Імола за надану гуманітарну допомогу у вигляді двох машин швидкої допомоги, що призначені для військових частин ЗСУ, та речей першої необхідності і гігієнічних засобів.

Висловлюємо подяку ГО «ДЕСАНТНО-КОЗАЦЬКИЙ РІЙ» та співробітникам університету, що долучились до вивантаження гуманітарної допомоги.