НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Щирі співчуття Родині Героя Костянтина Ратновського, який пішов у засвіти 7 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання.

Людина надзвичайної мужності, учасник АТО (Донеччина та Луганщина), він був демобілізований, проте знову повернувся боронити Батьківщину після початку повномасштабного вторгнення.

Костянтин Ратновський був студентом нашого Університету. Він навчався на двох спеціальностях (вступ 1998 року), отримав диплом бакалавра зі спеціальності «Приладобудування» (2002 р.) та диплом спеціаліста зі спеціальності «Менеджмент» (2003 р.).

Увесь колектив Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя глибоко сумує з приводу невимовної втрати. Сили Родині пережити біль утрати!

Більше про Героя Костянтина Ратновського в репортажі Суспільного:

Вдячність, пам'ять і слава Герою!
Герої не вмирають!