З можливостями успішного працевлаштування та кар'єрного розвитку студентів ТНТУ знайомили представники ФГ "Гадз"

18 жовтня відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Харчові технології», «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Економіка», «Менеджмент», «Автомобільний транспорт», «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології» з представниками компанії ФГ «ГАДЗ», яку представили заступник Голови (директор) Грицак Олег Іванович і заступник Голови з питань зовнішньоекономічної діяльності Кузь Василь Іванович.

Фермерське господарство "Гадз" є сучасним та інноваційним підприємством, яке спеціалізується на вирощуванні фруктів та їх подальшій переробці. Знаходячись в Україні, ця компанія відзначається як лідер у галузі фруктового виробництва завдяки впровадженню передових аграрних технологій та високим стандартам якості. Крім того, вона дотримується стандартів Global Good Agricultural Practices (GlobalG.A.P) для гарантування безпеки та якості своєї продукції.

Ця компанія створила сучасний фруктопереробний завод, де проводиться обробка та переробка фруктів. Завод оснащений передовими технологіями та відповідає найвищим стандартам якості. Використовуючи власні фрукти, на підприємстві виготовляють високоякісні яблучні чіпси, натуральні соки, дитяче харчування. Ці продукти виробляються без додавання штучних барвників та консервантів, що підтверджує їхню природність та корисність. Однак "Гадз" не лише виробляє високоякісну фруктову продукцію, але також приділяє велику увагу збереженню навколишнього середовища та підтримці стійкого сільського господарства. Робота цієї компанії сприяє розвитку аграрного сектора України та задоволенню попиту на якісні фруктові продукти як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Грицак Олег Іванович розповів про виробничі активи компанії, особливості логістики інфраструктури. Зараз компанія проявляє особливий інтерес до фахівців технічного та економічного профілю, оскільки ці напрямки є важливими для подальшого розвитку й удосконалення виробництва та логістики. Вакансії в таких галузях можуть стати відмінною можливістю для молодих спеціалістів побудувати успішну кар'єру у високотехнологічній компанії "Гадз". Кузь Василь Іванович підкреслив, що компанія вітає співпрацю з університетом, оскільки це сприяє навчанню та підготовці нового покоління фахівців, готових вирішувати складні завдання у галузях технічної та економічної сфери. Така співпраця створює вигідну можливість для студентів і компанії "Гадз" розвивати та зростати разом, спільно вирішуючи завдання сучасного бізнесу.

Важливим аспектом зустрічі було інформування студентів про вакансії, профілі професій та очікування роботодавців щодо навичок працівників. Крім того, така співпраця сприятиме встановленню прямих контактів між бізнесом та факультетами та кафедрами, а також розвиває у студентів навички, необхідні для успішного працевлаштування, кар'єрного розвитку та підприємницького успіху.