В університеті провели змагання з волейболу за Кубок присвячений пам’яті першого ректора О.М. Шаблія

18 жовтня 2023 року в спортивному комплексі «Політехнік» за сприяння студентського самоврядування відбувся турнір з волейболу «Кубок пам’яті ректора О. Шаблія» . У змаганнях взяли участь десять команд: сім збірних команд ТНТУ та три команди гостей — ЗУНУ, ТНПУ, ТНМУ.

Бурхливі та позитивні емоції не вщухали з перших до останніх хвилин турніру. Запекла боротьба була у кожній грі. Вболівальники організовано та активно підтримували свої команди.

Призерами турніру стали дві команди Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає переможців та призерів турніру.