Студенти THTУ показали відмінні результати на Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України

20 - 22 жовтня 2023 року в м. Львів проходив Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту. У складі команди Тернопільської області змагались студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Найбільш успішно виступив студент групи МВ-31 В'юк Денис. Спортсмен у різних дисциплінах у ваговій категорії 95 кг виборов чотири медалі різного ґатунку, а саме: перше місце в командній естафеті серед чоловіків, друге місце в сумі двоборства серед юніорів і третє місце серед чоловіків, друге місце у поштовху по довгому циклу серед юніорів.

Чемпіоном у ваговій категорії 80 кг серед юніорів в сумі двоборства став студент групи МВ-31 Тарапата Олександр.

У ваговій категорії 80 кг серед юнаків бронзову медаль виборов Проць Володимир студент групи ММ-21.

Вітаємо студентів з відмінними результатами і бажаємо не зупинятись на досягнутому!