Третя міжнародна наукова конференція
«Інформаційні технології: Теоретичні та прикладні проблеми»

22 - 24 листопада 2023 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася третя міжнародна наукова конференція «Інформаційні технології: Теоретичні та прикладні проблеми» (Information Technologies: Theoretical and Applied Problems, ITTAP-2023).

Співголовуючі конференції ITTAP-2023 д.т.н., професор Литвиненко Ярослав Володимирович та д.т.н., професор Лупенко Сергій Анатолійович вітають учасників з цим значним досягненням.

Конференція відбулась за підтримки факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії ТНТУ та Опольського політехнічного університуту (Польща). Матеріали конференції сфокусовані на теоретичних та практичних (технічних) проблемах сучасних досліджень та результатах робіт науковців та практиків, пов'язаних з розробкою інтелектуалізованих інформаційних технологій, моделюванням сигналів та систем, а також із застосуванням інформаційних технологій в медицині.

У конференції взяли участь вчені з Алжиру, Угорщини, Італії, Перу, В’єтнаму Індії, Індонезії, Польщі, Словаччини, Великої Британії та України. Наукова зустріч надала можливість обмінятися новими ідеями, налагодити ділові та дослідницькі відносини між партнерами для майбутньої співпраці.

Організатори конференції будуть надалі докладати зусиль, щоб конференція такого рівня щороку відбувалася в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, що дозволить безкоштовно долучатись до важливих наукових заходів як працівникам університету, так і колегам із інших вітчизняних та зарубіжних університетів, публікуючи матеріали своїх наукових досягнень.