ТНТУ налагоджує співпрацю із Почесним Консульством Сенегалу в Україні

18 грудня 2023 року в університет завітала з робочим візитом почесний консул республіки Сенегал в Україні Ірина Іващук.

Ректор Микола Митник разом з адміністрацією університету висловили вдячність консулу за візит та підкреслили важливість такої зустрічі, оскільки ТНТУ уже багато років надає освітні послуги багатьом студентам із країн Африки.

Почесний консул Ірина Іващук окреслила ті галузі економіки, які зараз активно розвиваються в Сенегалі, і які є цікавими в плані співпраці для нашого університету. Ректор Микола Митник ознайомив почесну гостю із основними напрямками діяльності університету. Також було підкреслено, що ТНТУ готовий до кооперації з почесним консульством з метою просування освітньої, науково-технічної та соціально-культурної співпраці між обома країнами. Сторони домовились, що в найближчий час між ними буде укладено меморандум про співпрацю.

Також почесний консул і ректор обмінялися пам’ятними подарунками.

Надіємось на наступну швидку зустріч і плідну роботу!