Студенти мали можливість бути почутими та поспілкуватись із вищим керівництвом університету

28 лютого відбулася зустріч Студентської ради ТНТУ ім. І.Пулюя з адміністрацією університету. Це був відкритий продуктивний діалог, на якому обговорювалися найважливіші аспекти студентського життя.

На зустрічі розглянули питання щодо навчального процесу, гуртожитків, побуту студентів та можливих планів покращення університетської інфраструктури.

Ректор Микола Митник зазначив, що керівництво університету завжди дослухається до здобувачів вищої освіти. У свою чергу, адміністрація та співробітники системно працюють над розвитком Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Дякуємо студентам за активність та чекаємо продовження відкритого діалогу та спільної роботи!