В університеті провели спортивні змагання, на яких збирали кошти для ЗСУ

13 березня в спортивному комплексі «Політехнік» за ініціативою студентського самоврядування, сприяння колективу кафедри фізичного виховання і спорту й Первинної профспілкової організації працівників університету відбувся благодійний турнір на підтримку ЗСУ з волейболу в пам'ять героїв Небесної Сотні.

У змаганнях взяли участь вісім аматорських команд. Емоції вирували на майданчику і трибунах впродовж усіх ігор. У фіналі команда ТНТУ ім. Пулюя поступилась команді ТНПУ ім. В. Гнатюка та здобула II місце. На третьому місці — аматорська команда «Галичани».

Студенти ТНТУ ім. І.Пулюя Плитин Дмитро і Ковач Вікторія зарекомендували себе як прекрасні організатори і судді турніру.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає учасників і переможців змагань.

Все буде Україна!