Започатковано співпрацю із Копичинецькою міською територіальною громадою

Взаємодія університетів і територіальних громад знаходить в Україні нові формати свого прояву. Зокрема, опираючись на європейський досвід і враховуючи надскладні умови функціонування у цей непростий час, точки дотику мають стосуватися можливостей поєднання університетських знань із досвідом територіальних громад задля мобілізації спільних зусиль у напрямі вирішення низки різноаспектних проблем і спрямування спільної уваги на ті сфери життєдіяльності, які мають глибоке суспільне, матеріальне та громадянське значення.

14 березня у стінах ТНТУ відбулася знакова подія — університет започаткував співпрацю у сфері освітньої, наукової, інформаційно-просвітницької, інноваційної, спортивно-оздоровчої діяльності з Копичинецькою міською територіальною громадою, яка спрямовуватиметься, насамперед, на підготовку спільних заходів, проєктів і програм та успішну реалізацію інших пріоритетних напрямів партнерської взаємодії.

Меморандум про співпрацю підписали ректор ТНТУ Микола Митник і голова Копичинецької міської територіальної громади Богдан Келічавий.

Під час зустрічі ректор університету презентував партнерам широкі можливості закладу вищої освіти. До розмови щодо питань системного наповнення змісту угоди реальними практичними кейсами також долучилися перший проректор Олег Ляшук і завідувачка кафедри економіки та фінансів проф. Олена Панухник.

Гості відвідали низку лабораторій університету, з цікавістю спостерігали за презентацією інноваційних розробок ТНТУ, оглянули експозицію університетського музею та обмінялися досвідом щодо організації роботи волонтерських центрів.

Маємо сподівання, що подальша співпраця буде різнобічною, тривалою та стане прикладом успішної взаємодії університетів і місцевих громад.