Науковці ТНТУ долучились до роботи міжнародної наукової конференції у Польщі

24 - 26 квітня у рамках співпраці з Університетом технологій та торгівлі ім. Гелени Ходковської, Польща, команда науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на чолі з ректором Миколою Митником взяла участь у I Міжнародній науковій конференції «Багатовимірність кібербезпеки».

На конференції були представлені наступні доповіді:

• Наталія Загородна, Руслан Козак, Микола Митник, Тарас Лобур: «The analysis of the cybersecurity threats in the general secondary education environment in Ukraine»;
  • Тарас Лечаченко, Володимир Гуцайлюк, Богдан Ковалюк, Михайло Блавіцький, Юрій Скоренький, Людмила Мороз: «Multi-criterion analysis of cybersecurity risks and mitigation actions for Industry 4.0 enterprise»;
  • Володимир Гуцайлюк, Валерій Лазарюк, Михайло Блавіцький: «Stan cyberbezpieczeństwa Ukrainy w obliczu konfliktu zbrojnego: wyzwania i perspektywy ochrony».

Конференція об’єднала міжнародну групу науковців, практиків, педагогів та фахівців із кібербезпеки з Польщі, України, Литви, Великої Британії, Чехії, Італії, Австрії та США, які розглянули:

• адміністративні та транскордонні виміри кібербезпеки;
  • виклики та загрози у кіберпросторі, форми кіберзлочинності та вжиті дії з їх виявлення;
  • соціальний вимір кібербезпеки;
  • правовий аспект кібербезпеки;
  • кібербезпека країн Центральної та Східної Європи з філософської, політичної та військової точки зору.

Участь в конференції покращить підготовку фахівців з кібербезпеки в нашому університеті.

Детальна інформація за посиланням: www.uth.edu.pl/aktualnosci/wielowymiarowosc-cyberbezpieczenstwa-relacja-z-konferencji-naukowej-uth