Університет розвиває програми співпраці з роботодавцями

16 травня в університеті презентувала свою діяльність провідна компанія з виготовлення упаковок для харчових продуктів і напоїв, фармацевтичної та технічної промисловості «TECHNOLOGIIA GROUP».

Зустріч проводили менеджер по роботі з персоналом Світлана Тимчук та провідні технологи підприємства Вадим Гур’янов та Юрій Наумко.

Спеціалісти ознайомили присутніх з діяльністю TECHNOLOGIIA GROUP в Україні, зокрема з компанією АТ "Технологія", а також "Гуала Кложерс Технологія Україна" та "ГУАЛАПАК УРАЇНА". Технологи підприємства розповіли студентам про особливості виробничих процесів при виготовленні етикеток, плівок та іншої продукції. В процесі спілкування студентів цікавили питання щодо безпеки праці, соціального пакету працівників, умов та графіку роботи тощо.

Головною метою заходу було запросити студентів та випускників взяти участь у програмах компанії, зокрема в екскурсіях та практиках для студентів та відкрити можливості працевлаштування для майбутніх випускників. Діяльність компанії спрямована на всебічний розвиток молодих фахівців та можливість в подальшому працевлаштуватися після поглибленого ознайомлення з її сферою діяльності.

Щиро вдячні спеціалістам АТ «Технологія» за змістовну розповідь про компанію та можливості, які вона пропонує студентам та випускникам ТНТУ. Сподіваємось на розвиток співпраці в майбутньому!