Перемогу для університету вибороли викладачі кафедри фізичного виховання і спорту під час змагань із SUP-бордингу та каякінгу

24 травня на Тернопільському ставі відбулися змагання із SUP бордингу та каякінгу серед викладачів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації м. Тернополя. Участь у змаганнях взяли викладачі чотирьох вишів: Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського та Західноукраїнського національного університету.

Змагання проводились на дистанціях сто метрів, п'ятсот метрів, одна морська миля та пів морської милі серед чоловіків та жінок на SUP бордах та каяках.

I місце із SUP-бордингу на дистанції одна морська миля в категорії Мастерс посів завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТНТУ Ярослав Курко, старший викладач цієї кафедри Наталія Вальчак виборола I місце із SUP-бордингу на дистанції пів морської милі в категорії Мастерс.

Свій успіх та перемогу політехніки присвятили Дню університету.